Aginte-organoak

Udalbatza

Alkatea:

Nerea Bengoa Garcia de Cortazar (EAJ-PNV)

Zinegotziak:

Mertxe Guridi Azurmendi (EAJ-PNV)

Sonia Fernandez Iñiguez de Heredia (EAJ-PNV)

Irantzu Mateos Lopez de Aretxaga (PSE-EE)

Manuel Velasco Álvarez (PSE-EE)

Juan Cruz Jainaga Inciarte (EH BILDU)

Susana Gomez de Balugera Gonzalez (EH BILDU)

Idurre Ibañez Berriozabal (EH BILDU)

David Rodriguez Feo (EH BILDU)

Rakel Muiños Diaz (EH BILDU)

Bilkuren maiztasuna: 

Bilkurak hiru hilabetean behin, asteazkenean, 9:00etan egingo dira, abuztuan izan ezik. 

Talde politikoak

EAJ-PNV

Nerea Bengoa Garcia de Cortazar (Bozeramailea)

Mertxe Guridi Azurmendi (EAJ-PNV)

Sonia Fernandez Iñiguez de Heredia (EAJ-PNV)

PSE-EE

Irantzu Mateos Lopez de Aretxaga (PSE-EE) (Bozeramailea)

Manuel Velasco Álvarez (PSE-EE) (Ordezko bozeramailea)

EH BILDU

Juan Cruz Jainaga Inciarte (Bozeramailea)

Susana Gomez de Baluguera Gonzalez (Ordezko bozeramailea)

Idurre Ibañez Berriozabal (Ordezko bozeramailea)

David Rodriguez Feo 

Rakel Muiños Diaz 

Udal batzordeak

Bilkuraren gaiak lantzeko batzordea:

Presidentea: Nerea Bengoa Garcia de Cortazar (EAJ-PNV)

Ogasuna, Langileak, Enplegua eta Funtzio publikoa:

Presidentea: Nerea Bengoa Garcia de Cortazar (EAJ-PNV)

Hirigintza:

Presidentea: Joseba Bengoetxea Garcia (EAJ-PNV)

Ordezkoa: Manuel Velasco Álvarez (PSE-EE)

Gizarte politikak eta berdintasuna:

Presidentea: Mertxe Guridi Azurmendi (EAJ-PNV)

Ordezkoa: Irantzu Mateos Lopez de Aretxaga (PSE-EE)

Kirolak eta gazteria: 

Presidentea: Sonia Fernandez Iñiguez de Heredia (EAJ-PNV)

Ordezkoa: Irantzu Mateos Lopez de Aretxaga (PSE-EE)

Ingurumena:

Presidentea: Manuel Velasco Álvarez (PSE-EE)

Kultura, euskara eta hezkuntza: 

Presidentea: Irantzu Mateos Lopez de Aretxaga (PSE-EE)

Ordezkoa: Sonia Fernandez Iñiguez de Heredia (EAJ-PNV)

Administrazio Batzarrak: 

Presidentea: Sonia Fernandez Iñiguez de Heredia (EAJ-PNV)

Ordezkoa: Mertxe Guridi Azurmendi (EAJ-PNV)

Kontuen batzorde berezia:

Presidentea: Nerea Bengoa Garcia de Cortazar (EAJ-PNV)

Kide anitzeko organoetako ordezkariak

Gorbeialdeko Kuadrilla:

Nerea Bengoa Garcia de Cortazar (EAJ-PNV)

Susana Gomez de Baluguera Gonzalez (EH BILDU)

Rakel Muiños Diaz (EH BILDU)

Manuel Velasco Álvarez (PSE-EE)

Gorbeialdeko Partzuergoa:

Nerea Bengoa Garcia de Cortazar (EAJ-PNV)

Manuel Velasco Álvarez (PSE-EE)

"Garazi HLHI" Eskola Kontseilua:

Irantzu Mateos Lopez de Aretxaga (PSE-EE)

Sonia Fernandez Iñiguez de Heredia (EAJ-PNV)

"Mairulegorreta" Gorbeia inguruetako landa garapen elkartea:

Nerea Bengoa Garcia de Cortazar (EAJ-PNV)

Mertxe Guridi Azurmendi (EAJ-PNV)

Haureskolen Partzuergoa:

Sonia Fernandez Iñiguez de Heredia (EAJ-PNV)

Irantzu Mateos Lopez de Aretxaga (PSE-EE)